• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od małych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, jakie używane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to produkty z wielu różnych specjalności, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich produkty są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Zobacz
Hurtownia sprzętu medycznego

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także produkty polskie, producenci następujących produktów np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.