• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Sprawdź ofertę:

Gabinet ginekologa Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.